PREFUS, alanında uzman, genç ve dinamik bir ekipten oluşmaktadır. Hizmet verdiği danışmanlık alanlarındaki en yeni gelişmeleri yakından takip eden, inovasyona açık, iş birliği ve ekip ruhuna önem veren bir kadroyla çalışmaktadır. Genç yetenekler ve deneyimli uzmanlar arasındaki dengeyle, müşterilerine yaratıcı çözümler sunmakta ve her projeye enerji dolu bir tutkuyla yaklaşmaktadır.

Orhun Emre ÇELİK

Orhun Emre Çelik, İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra aynı üniversitenin İşletme Mühendisliği Yüksek Lisans Programı’na ve Kadir Has Üniversitesi Finans ve Bankacılık Doktora Programı’na devam etti.

Kariyerine 1998 yılında Hazine Müsteşarlığı Sigorta Denetleme Kurulu’nda “Aktüer Yardımcısı” olarak başladı. 2003-2009 yılları arasında çeşitli sigorta şirketleri ve holdingler bünyesinde Aktüer, Üst Düzey Yönetici, Denetçi ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalıştı.

Mart 2009 itibarıyla, danışmanlık faaliyetine Orhun Emre Çelik Yönetim ve Aktüerya Danışmanlığı şirketini kurarak başlamıştır. 2018 yılında yeni yapısı ile PREFUS Danışmanlık Anonim Şirketi’ni kurmuştur.      

2008 yılında Aktüerler Derneği Yönetim Kurulu üyeliği yapan Orhun Emre Çelik, 2012 – 2018 yılları arasında dernek başkanlığı üstlenmiştir. Halen Aktüerler Derneği ile birlikte Sigorta Denetim Elemanları Derneği’ne de üyedir.

Üniversitelerde zaman zaman misafir öğretim üyesi olarak ders veren Çelik, Aktüerler Siciline 40 numara ile kayıtlıdır.